ПРО БЛОГ

Вітаю вас, шановні відвідувачі сайту Греція: погляд зсередини

Якщо ви бажаєте побачити Грецію очима місцевих мешканців, пізнати країну через досвід тих, хто вже відвідав Елладу, то мій блог саме для вас.

Мене звати Анна Маніаті. У 2009 році доля мене привела до Греції, де наразі мешкаю зі своєю родиною. Мій перший блог про Грецію був на livejournal, але на прикінці 2013 року з’явився цей сайт. До початку 2016 року блог оновлювався рідко, тому що свою увагу я приділяла іншому проекту – Ukranorama. І тільки в цьому році повернулася до свого хобі, почала писати українською (через внутрішнє відчуття та переконання).

Відмінність Греція: погляд зсередини від сотен туристичних сайтів про Грецію в тому, що я не закликаю відвідувати те чи інше місце. Хочу розказати й показати країну такою, як вона є. В своїх розповідях часто використовую досвід друзів, рідних, фотографії різних авторів. Останніх ніколи не ображаю 🙂 Першоджерела завжди зазначаю (якщо вони відомі).

Сподіваюся, ці звіти та розповіді будуть вам корисними для планування власної подорожі.

Але Греція: погляд зсередини – це не тільки про мандри й пам’ятки, це також про музику, людей, традиції, грецьку кухню та багато іншого.

ПРАВИЛА використання інформації з сайту загальні: якщо передруковуєте статтю, обов’язково надайте активне посилання на сайт.

з повагою,
Анна Маніаті

Будь-які питання, зауваження, пропозиції можете надсилати через сторінку на Фейсбуці.

 

1 thought on “ПРО БЛОГ

  1. Здравствуйте, Анна!
    Сначала написал вам через ваш ЖЖ, а потом увидел этот сайт. Ну, не буду повторяться…

Leave a Reply