Як бути певним, що купуєш грецькі продукти?

Дуже часто в Україні можна зустріти сир із назвою «фета», або «рокфор», чи ігристе вино із назвою «шампанське». Добре, якщо зазначається виробник, а якщо ні? Як бути певненим, що купуєш саме грецьку продукцію?

В Греції як і у всьому ЄС з 1992 року існує система захисту походження та назв продовольчої продукції. Здебільшого це стосується грецьких сирів та грецького вина, але можуть бути і інші продукти, наприклад оливкова олія, м’ясо-копчені вироби тощо.

Захищені продукти мають спеціальне маркування.

Π.Ο.Π (PDO – protected designation of origin ) – Захищена назва місця походження.

Купляючи продукт з позначкою Π.Ο.Π (PDO) ви можете бути певним, що

* він походить з певного місця, регіону або, у виняткових випадках, країни; Як правило зазначається в назві. Наприклад PDO Moschato Alexandrias Limnou ( вино Мосхато Александріа острову Лімнос), або Φέτα Κρήτης ΠΟΠ ( сир фета острову Крит)

* його чия якість або характеристики в основному або виключно зумовлені певним географічним середовищем, яке включає притаманні природні та людські фактори;

* усі стадії його виробництва відбуваються в межах визначеного географічного району.

Π.Γ.Ε.  (PGI – protected geographical indication) – Захищена географічна назва

Продукція з такою позначкою

* походить з певного місця, регіону чи країни (подібно до PDO);

* її конкретна якісна характеристика, репутація чи інша характеристика можуть бути пов’язані головним чином з її географічним походженням;

* принаймні один із етапів її виробництва відбувається в межах визначеного географічного району.

Грубо кажучи, набагато крутіше, коли продукція Π.Ο.Π ( PDO), бо це означає, що вона була 100% вироблена в конкретному зазначеному місці.

Π.Γ.Ε. (PGI) у більшості випадків означає, що сировина та якісь перші етапи перероблення можуть бути у місці походження який зазначається, а наприклад пакування може відбуватись зовсім в іншому місці. Дуже часто практикується, наприклад, виноград із Пелопоннесу везуть на материк, де його і перетворюють на вино і т.п. Або молоко з району Амфілохія везуть в Афіни на завод, де і виробляють остаточний продукт.

Ε.Π.Ι.Π  (TSG – traditional specialities guaranteed) – Гарантія традиційності.

Це напевно найрідкісніше маркування. Означає, що продукція:

* підготовлюється, переробляється або складається із елементів, що відповідають традиційній практиці для відповідного продукту;

або

* виробляється із сировини чи інгредієнтів, які традиційно використовуються.

Така продукція, окрім спеціальної позначки, також має зазначати в назві своє традиційне походження. Наприклад, «Традиційне тіропітарі острову Евія» ( готовий заморожений пиріг з сиром) і.т.п.

Звичайно, коли ви приїжджаєте в Грецію, то можете бути певненими, що більшість харчової продукції виробляється тут, але коли ви купляєте щось грецьке закордоном, то звертайте увагу на позначки.

Сподіваюсь цей текст був вам корисним.