Не зовсім сільський, або як з’явився грецький салат.

Широкому колу відомий той факт, що страва під назвою «Грецький салат» в Греції називається «Сільський салат» («хорьЯтікі»).  

Хорьятікі – улюблений греками салат, який має місце за родинними столами, у тавернах чи ресторанах. Дієтологи впевнені, грецький салат – це повноцінна низькокалорійна страва, котра складається з необхідних для людини протеїнів, жирів та вуглеців.

Сільський грецький салат разом із мусакас, стіфадо та іншими стравами- невід’ємна частина грецької кухні, гастрономічна торгова марка Греції. Кожен поважаючий себе турист обов’язково завантажить в соцільну мережу хоча б одну фотографію із грецьким салатом – чи то на фоні моря, чи на фоні Акрополя.

Як і де з’явився грецький салат?

Можна сказати, що поява салату завдячує появі помідорів в Греції. А сталося це на прикінці 19 століття. Тоді робітники ( як в селах, так і у містах) брали із собою на обід щось поїсти. І в основному це були помідори, огірки, оливки, сир фета, цибуля та хліб. Все це обережно загорталось у бавовняну серветку, а коли наступав час обіду, то споживалось . При чому, тоді, ці продукти ще не нарізались у виді салату, а просто надкушувались по черзі.

Мешканці міста, буржуазія були тими, хто надав овочам іншу форму, порізавши і поєднавши з оливковою олією. Остаточна форма грецького салату, як ми його знаємо, незважаючи на назву «сільський» не має відношення до села… але до центра Афін !!!

Кажуть, що десь між 60 -ми та 70 -ми роками туристичний розвиток змусив власників таверен Плаки винайти хорьятікі, щоб вислизнути від відповідальності ринковим нормам. Ринкові правила установлювали обмеження щодо ціни на салати з огірків та помідорів. Але греки були б не греки, якби не придумали обхідний маневр. До звичайного салату вони просто додали шматок сиру фета і таким чином могли продавати салат за ціною яка їм бажалась.  

У наші дні в тавернах також можна замовити простий салат з огірків та помідорів («салАта агУро-домАта»), а можна й відомий всьому світу Хорьятікі

А ще приємніше зробити грецький салат вдома, і, вимочуючи хлібом залишки соку на дні салатниці, згадати свою подорож до Греції.