Реціна – традиційне грецьке вино

Реціна (ρετσίνα) може мати гарячих прихильників і заклятих ворогів, але її смак не може залишити когось байдужим.
Це популярне і просте вино з щирим характером. Через демократичну ціну ( від 0,9 до 2 євро за 1 літр) Реціну називають народним вином, а також студентським.

Можливо, проїжджаючи гірськими дорогами, ви звертали увагу на мішочки, прив’язані до дерев соснової породи. Як у нас збирають березовий сік, в Греції збирають «сік» з сосни. Цей «сік», котрий насправді більше схожий на смолу, називається «реціна».

Ще за часів стародавньої Греції, елліни замітили, що від контакту із повітрям вино швидко портиться. Саме тому почали закупорювати амфори з вином смолою сосни. А з часом помітили, що таке вино має ще й специфічний аромат. Відтоді в практику грецького виноробства увійшов метод додавання реціни в сусло для кращої підтримки білого вина.

За сучасними офіційними правилами, вино «Реціна» виготовляється із сортів білого (або рожевого) винограду  Савватіано та Родітіс, з додаванням смоли сосни Pinus Hallepensis. Але на практиці, у домашньому виноробстві, греки використовують те, що мають поруч. Тому в різних тавернах і Реціна буде мати різний смак.

Вино Реціна легке, поєднується із різними стравами та закусками.

В Салоніках широко поширеним є напій «Туба-лібре» («ΤΟΥΜΠΑ – ΛΙΜΠΡΕ»). Як можна здогадатись, це місцева варіація відомого коктейлю «Куба лібре» (ром-кола), простіше – «Реціна-кола». І готується відповідно з вина Реціна та коли.

Найвідоміші бренди вина Реціна – «Маламатіна» (ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ), «Кехрібарі» (ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΙ) – можна знайти в кожному супер-маркеті.

І це буде гарним сувеніром для рідних та друзів.