Авіаквитки до Афін. Порівняння пропозицій авіакомпаній.

athensairplane

Нещодавно організовували приїзд людей з Києва до Афін. І подумалося – наскільки в кращу сторону змінилася ситуація з авіаперевезеннями Київ-Афіни. Пригадуємо, 10 років тому тільки одна авіакомпанія «Аеросвіт» здійснювала регулярні рейси Київ-Афіни, 2-3 рази на тиждень. А авіаквитки коштували щось біля 300 доларів ( в два боки).

Не будемо стверджувати, але здається, що все змінилося після оновлення аеропорту Жуляни. На українському ринку з’явилася перша грецька авіакомпанія – Aegean, а також українській лоу-кост Horse Air (припинив польоти у 2014 році). Обидві компанії літали саме в Жуляни.

Сьогодні до Афін можна прилетіти в будь-який день тижня. В залежності від обраного перевізника, вартість перельоту в  обидві сторони складає від 100 до 200 євро.

Тож, хто наразі здійснює авіаперевезення Київ-Афіни-Київ, та у кого можна придбати дешеві квитки до Афін? Ми підготували для вас порівняльну інформацію по звичайних тарифах ( не бізнес-клас), а також рекомендації власного досвіду.

  1. МАУ

Аеропорти: Бориспіль, Ел.Венізелос
Дні тижня: пн, ср, пт, нд
Норми багажу: до 23 кг, ручна поклажа – до 7 кг.
Вартість квитка (Київ-Афіни-Київ)140-160 євро

Існує тариф «тільки ручна поклажа», який дозволяє зекономити 10-30%. Бувають знижки.

  1. Aegean

Аеропорти: Бориспіль, Ел.Венізелос
Дні тижня: пн, чт, сб (іноді ще й вівторок)
Норми багажу: до 23 кг, ручна поклажа – до 7 кг.
Вартість квитка (Київ-Афіни-Київ):  110-130 євро

До вартості квитка входить тільки ручна поклажа.  Перевезення 1 місця багажу (до 23 кг) коштує 40 євро в обидві сторони. Таким чином ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ КВИТКА становить 150-170 євро.

Компанія постійно змінює ціни. Можливо знайти одну ціну в ранці, а у вечорі – вже інша ціна. Також тариф залежить від того, наскільки заздалегідь ви купуєте квиток.

  1. DART

Аеропорти:  Жуляни, Ел.Венізелос
Дні тижня: вт, пт, нд
Норми багажу: до 25кг, ручна поклажа – до 7 кг.
Вартість квитка (Київ-Афіни-Київ):  100-110 євро

Тарифи стабільні, бувають акції.
Таким чином першими, в нашому маленькому хіт-параді, є послуги компанії DART Ukrainian Airlines. Вартість авіаквитка Київ-Афіни-Київ складає 100-110 євро і це вже разом з багажем.  Додатковим балом на користь цієї авіакомпанії ми вбачаємо місце локації – аеропорт Жуляни. До нього зручно добиратися з будь-якого району Києва, з залізничного вокзалу. Має швидке обслуговування на паспортному контролі. За власним досвідом, а також за відгуками знайомих, можемо сказати, що ця компанія має гарну якість обслуговування. Не поступається іншим двом авіакомпаніям.

Друге місце ми віддаємо компанії Aegean. Якщо заздалегідь попіклуватися про придбання квитків, то й у них можна знайти приємний варіант.  Сервіс цієї компанії також на належному рівні. Ще б підтягнувся рівень сервісу аеропорту Бориспіль – це надало б більше переваг.

І останню сходинку посідає МАУ. Коли є альтернативи, то МАУ – остання компанія з якою ми би летіли.

 

 

 

Leave a Reply