Смуга яскравої природи: ліс, озеро, лагуна, пляж

Пелопоннес

У північно-західній частині Пелопоннесу є затишне місце дивовижної краси. Це ліс Строфілья (Strofylia forest, Δάσος της Στροφυλιάς), лагуна Котіхі (Kotychi Lagoon, ) та піщаний пляж Калогріа (Kalogria, Καλογριά).
З плином часу, піщані дюни вздовж узбережжя, скульптурними хвилями і морськими течіями, сформували озеро Прокопос (Prokopos) та вже зазначену лагуну й ліс – вишукане природне середовище, домівка для різновидів птахів. Сьогодні – це 22 кв. км національного парку Котіхіу-Строфільяс, який захищено відповідно до Рамсарської конвенції.

Пелопоннес Строфілья

Пелопоннес

Вся ця краса знаходиться всього в 45-50 км від «столиці» Пелопоннесу, міста Патри. Дістатися до нього можна двома шляхами. Перший, найпоширеніший (його одразу дає Гугл), через селище Метохі (Μετόχι) . Наш улюблений, менше автівок на дорозі

Kalogria Map

з головної дороги Патри – Піргос звернути в напрямку Араксос (Άραξος), в селищі Таксіархес (Ταξιάρχες) повернути ліворуч на дорогу Араксос-Маноладос (Άραξος- Μανωλάδας). Праворуч буде гора, а ліворуч через деякий час можна буде побачити і озеро, і незвичайні дерева лісу Строфілья. Продовжувати їхати незважаючи на вузькість дороги, проїхати пару готелів аж доки не побачите пляж.

Греція Пелопоннес

Від місця паркування авто треба перейти лагуну.

Калогріа

Калогрія Греція

Пляж Калогрія безкінечний, ніколи там немає натовпу.

Kalogria Air

Подекуди оздоблений для відпочиваючих. Якщо їхати дорогою, що описали вище, то в цьому місці пляжу як раз є і кабінки для переодягання, і душ (іноді не працює). Душ, доречи розташований біля вежі рятувальника. Літом, в сезон, там є також розваги: «банан» або «диван», водні лижи, скутери, парасейлінг.

IMG_1947 - Copy

Вода в цьому місці чудова, тепла. Вхід гарний для дітей: спочатку не дуже глибоко (по коліна), потім мілко, а потім вже знову глибоко.

Греція пляж Калогріа

Ліс та лагуна приваблюють прихильників еко-туризму, наглядачами за птахами. Ландшафт в цьому районі рівний, тож багато хто бере з собою велосипед.

Пелопоннес

Чудове місце для втечі від цивілізації.


 

Leave a Reply