Молочні АТМ в Афінах, Салоніках, Ларисі

MilkATM

Ось так виглядають місця, де можна придбати свіже молоко від виробника в Афінах, Салоніках та Ларисі.
Ще в 2001 році група виробників з новими поглядами і філософією вирішили створити асоціацію. Завдяки організованим і систематичним зусиллям її членів, ΘΕΣγάλα розвили нову модель кооперативної діяльності. Вони розпочали проект з постачання молока від фермерів населенню, оминаючи посередників, за допомогою молочних АТМ.

Асоціація ΘΕΣγάλα складається зі 100 скотоводів та 50 фермерських господарств у Фессалії та Македонії, котрі щодня виробляють 120 тон свіжого коров’ячого молока, що становить 10% вітчизняного виробництва.

Молоко пастеризується та транспортується у відповідності до санітарних вимог. І, менше ніж за 24 години розподіляється по молочних АТМ. Автомати працюють 24 години на добу. Окрім стандартного молока з АТМ можна придбати упакований напівтвердий сир та м’який сир з коров’ячого молока, шоколадне молоко для дітей. Задля зручності АТМ також продає тару – скляні багатофункціональні пляшки та одноразові пластикові.

Компанія наголошує, що не обов’язково кожен раз купувати нову тару. Пляшку можна принести свою, краще скляну, з точки зору гігієни. Потім пляшку необхідно помістити в автомат, котрий в свою чергу її стерилізує та наповнює молоком 0,5 або 1 л, в залежності від команди покупця.

Успіх молочних АТМ ΘΕΣγάλα в Ларисі та Салоніках надихнув компанію встановити декілька пробних АТМ в Афінах. Наразі популярність молока від виробника сприяла встановленню десяти додаткових автоматів в Афінах. Таким чином, з березня 2016 року, всі бажаючі афіняни можуть отримати свіже молоко безпосередньо від виробника. Ціна свіжого молока в Афінах становить від 1 євро за літр для володарів картки ΘΕΣγάλα , та 1,10 євро при використанні готівки.

Після відкриття нових АТМ у столиці, ΘΕΣγάλα має загалом 43 молочних автомати в трьох містах, і спрямована на подальше розширення.

Адреси молочних АТМ в Афінах:

Παγκράτι: Φιλολάου 85 & Ολυμπιάδος
Αμπελόκηποι: Πανόρμου 29 & Αλφειού
Νέος Κόσμος: – Αγκύλης 50 & Ευδόξου
Γαλάτσι: Τράλλεων 128 & Παπαφλέσσα 28
Χαλάνδρι: Λεωφ. Πεντέλης 48 & Διογένους 2
Νίκαια: Καραϊσκάκη 6 & Περιστάσεως
Αιγάλεω: Δημοκρατίας 69 & Κορυδαλλού
Περιστέρι: Τζων Κέννεντυ 146
Περιστέρι: Αισώπου 31 & Ορφέως
Πειραιάς: Σκουλούδη 34 & Σερφιώτου

Джерело: Ukranorama

Leave a Reply