Легендарний Пелікан Петрос

pelican-petros0

Що перше спадає на думку при слові «Міконос»? Біла кікладська архітектура, неймовірні заходи сонця, веселі вечірки та селебрітіз… Але справжня зірка острову Міконос  – це пелікан Петрос.

Continue reading

Авіаквитки до Афін. Порівняння пропозицій авіакомпаній.

athensairplane

Нещодавно організовували приїзд людей з Києва до Афін. І подумалося – наскільки в кращу сторону змінилася ситуація з авіаперевезеннями Київ-Афіни. Пригадуємо, 10 років тому тільки одна авіакомпанія «Аеросвіт» здійснювала регулярні рейси Київ-Афіни, 2-3 рази на тиждень. А авіаквитки коштували щось біля 300 доларів ( в два боки).

Continue reading

Збирання оливок

img_20121108_122653

Легенда розповідає, що перше оливкове дерево в Греції посадила (якщо так можна виразитися) богиня Афіна під час змагання з Посейдоном за право бути керманичом великого міста . Вона перемогла, а місто назвали на її честь – Афіни.

Але, повертаючись до дерева. Кожен рік, починаючи з листопада і аж до грудня в Греції збирають оливки.  Як це відбувається?

Continue reading

Курка з айвою в духовці

kotopoulokidonia1

Айва – фрукт осінній. В основному його використовують для приготування варення, джемів. Однак айва також чудово доповнює страви з курки. Спробуйте грецький варіант, наприклад.

Continue reading