Мефана (Μέθανα) – здоров’я через воду

methana4

«Sanitas Pro Aqua», пестять слух слова, чи не так? В перекладі з латинської означає «здоров’я через воду». Дуже вдале і помітне словосполучення. Звичайно, мова йде про сучасні СПА, настільки модні в наш час. Чи то шикарні готелі, чи на лоні природи серед морських скель. Екзотика і користь для здоров’я. А які відчуття після отриманих процедур !!! Мозаїка пейзажів тільки посилює враження й бажання зануритися в термальні джерела Греції .

У напрямку на північний захід від Афін в Саронічній затоці (Пелопоннес) , знаходиться маленький острів вулканічного походження Мефана, що є частиною грецької вулканічної дуги. До нього можна дістатися або морським шляхом усього-лише 2 години на поромі (з порту Піреас, Афіни) , або автомобільним шляхом (2,5 години).

methana1

Припускають, що сейсмічна активність в цьому регіоні почалася ще мільйон років тому. Вулканічні розломи спостерігаються по всій території Греції, але, як не дивно, саме ці геологічні перетворення створили у різних місцях  Греції природні СПА і місто Мефана не став виключенням.

methana2

Місцева традиція лікування термальними водами нас веде в давню епоху. Сьогодні тут працює Μethana Volcanic Spa, але чисельні процедури мало чим відрізняються від тих, які отримували древні греки. Вся їх краса в тому, що задоволення та здоров’я отримуються в басейнах, котрі так вміло і надійно збудовані самою природою.

methana3

Рано вранці під ніжним перекатом хвиль розслабитися в термальних водах, мріючи і думаючи про те, що «Sanitas Pro Aqua» -це здоров’я, подароване природою.

Зоя Зінов’єва