Лєптокарья. Як дістатися.

TranePlaneCar

Існує декілька варіантів як дістатися до Лєптокарії.
Літак-автомобіль

Найзручніший на наш погляд варіант-це прилетіти в Салоніки, орендувати машину і вже бути повністю господарем свого часу.

Від Салонік до Лєптокарії на машині по трасі біля 70 км. Проблем з паркуванням в Лєптокарії немає. Багато готелів мають свій майданчик, або як мінімум на території біля готелю місце знайдеться.

Від Афін до Лєптокарьї по трасі трохи більше 400 км, треба сплатити близько 25 євро ( в одну сторону). Є об’їзні дороги (щоб не платити за трасу), але нетутешнім в них важко розібратися і можна заблукати).

Якщо ви не плануєте багато мандрувати по регіону, то можна заздалегідь заказати трансфер в туристичній агенції, або знайти через інтернет приватне таксі з водієм. Тут питання тільки у вартості послуги.

Наступні варіанти є теоретичними. На практиці нами не перевірені. Громадський транспорт в Греції не організований для зручності мандрівників. Важко знайти інформацію про розклад, вартість квитків через Інтернет. Ми перевірили 5 (!) сайтів різних регіонів про один автобусний рейс і скрізь розклад був різним. Плюс кожен рік, а то й частіше все змінюється.

Літак-поїзд

Як я ми вже писали, в Лєптокарії є залізнична станція. З Салоніків і Афін можна доїхати на поїзді. Інший варіант. З Афін доїхати до міста Ларіса, а звідти електричкою (ходить часто) до Лєптокарії .

Хто хоче спробувати – ось сторінка грецької залізниці http://trainose.gr/

Літак-автобус

Інтернет вперто не хоче видавати інформацію про розклад автобусів Лєптокарья-Салоніки і Лептокарья-Афіни. Але вони існують.

Інтернет пропнує зателефонувати на автостанцію Афін (ΚΤΕΛ Αθήνας τηλ.: 210-8317059 ). Або Салоніків (ΚΤΕΛ Θεσ/νίκης τηλ.: 2310-595428)