Тюльпан, тюрбан, Крим та лаладес острову Хіос

Приблизно в цей період часу (кінець березня – початок квітня) на острові Хіос всього протягом десяти днів галявини вкриваються ніжними тюльпанами. Місцеві їх називають «лаладес» .  Диво в тому, що вони – дикі. Їх ніхто тут спеціально не висаджував, вони самі укоренилися та розповсюджуються.

Continue reading

Аномальний снігопад на острові Евія

Якби ці світлини були зроблені десь в Карпатах, або Альпах, то це не викликало б ніякого дивування. Для цих місць – це звичайна зимова картина. Але не для грецького острова Евія. На Евії за останні 20 років такого не бачили .

Continue reading

Збирання оливок

img_20121108_122653

Легенда розповідає, що перше оливкове дерево в Греції посадила (якщо так можна виразитися) богиня Афіна під час змагання з Посейдоном за право бути керманичом великого міста . Вона перемогла, а місто назвали на її честь – Афіни.

Але, повертаючись до дерева. Кожен рік, починаючи з листопада і аж до грудня в Греції збирають оливки.  Як це відбувається?

Continue reading

Греки подають до суду на Риболовлєва за заборону наближення до Скорпіоса

Ribolovlev

Жителі муніципалітету Меганісі, одного з найбільших островів Лефкада, в адміністративному підпорядкуванні котрого перебувають острови Скорпіос та Скорпіді, розпочали війну з несправедливістю. Continue reading

Greek Cafe design

И снова новая рубрика. Греческие кафешки – душевные, приятные и разнообразные. Их такое множество, что каждый хозяин считает делом чести отличиться от соседа-конкурента. Дизайн кафе как есть. Мы не специалисты  в этой области, предоставляем право оценивать вам. Сдаем явки-пароли самых запомнившихся.

В последнее время модной тенденцией в дизафне кафе является eco-стиль, rustic. Одним словом – много дерева, камня, натуральных материалов во всем.

IMG_5586

Continue reading

Родос: люди

Родос, как всемирно известный туристический курорт никогда не пустеет. В сезон, а это примерно с мая по октябрь включительно, местное население теряется в массе приехавших отдохнуть. Это, конечно, относится не только к Родосу, но и к любому греческому острову.

В первую очередь замечаешь туристов. Прежде всего тем, что они отдыхают, а это видно сразу 🙂

Rhodes donkey

Continue reading